fbpx

Czym się zajmujemy 

Zajmujemy się sprzedażą balonów z helem na każdą okazję. Oferujemy szeroką gamę wzorów jak i kolorystyki która zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Znajdziecie u nas kompozycje balonów z helem na urodziny, imieniny, wieczory panieńskie a także ciekawą ofertę ślubną. Pamiętamy też cały rok o zakochanych gdzie nie tylko w Walentynki możecie wyrazić swoje uczucie drugiej połówce poprzez miłosny balon w postaci serca, konfetti czy też pierścionka zaręczynowego który dodatkowo  dostarczymy w eleganckim pudle pod wskazany adres.  Dla najmłodszych stworzymy ciekawą a co najważniejsze oryginalną kompozycję urodzinową która już sama w sobie będzie wspaniałym prezentem oraz doskonałą dekoracją wywołującą uśmiech na twarzy dziecka. Pomożemy w doborze balonów praktycznie na każdy rodzaj imprezy od narodzin dziecka przez panieńskie po setne urodziny.

W ofercie posiadamy zarówno balony foliowe jak i gumowe od 20 do ponad 100 cm. Każdy balon gumowy wypełniamy  specjalnym żelem  Hi-Float,  który znacznie wydłuża czas jego unoszenia z 8 -10 godzin do ponad tygodnia. Jest to uzależnione od panujących warunków (klimatyzacja, wilgotność, temperatura).

Do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością oraz dbałością o detale gdyż zadowolenie klienta jest dla nas najlepszą wizytówka i reklamą.

Jako jedyni w Poznaniu dajemy możliwość odbioru zamówień przez 7 dni w tygodniu od 7 do 23.

Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość dowozu pod wskazany adres.

 

 Serdecznie Zapraszamy !

  – Baloniarnia –  

Zadzwoń