fbpx

Balony Zwierzęta

Oferujemy szeroką gamę wzorów jak i kolorystyki która zaspokoi nawet najbardziej wymagających. U nas kupisz zarówno bukiet balonowy jak i pojedynczą sztukę. Dla najmłodszych stworzymy ciekawą a co najważniejsze oryginalną kompozycję urodzinową która już sama w sobie będzie wspaniałym prezentem oraz doskonałą dekoracją wywołującą uśmiech na twarzy dziecka. Pomożemy w doborze balonów praktycznie na każdy rodzaj imprezy od narodzin dziecka przez panieńskie po setne urodziny.

W ofercie posiadamy zarówno balony foliowe jak i gumowe od 20 do ponad 100 cm. Każdy balon gumowy wypełniamy  specjalnym żelem  Hi-Float,  który znacznie wydłuża czas jego unoszenia z 8 -10 godzin do ponad tygodnia. Jest to uzależnione od panujących warunków (klimatyzacja, wilgotność, temperatura).

Balony gumowe/ lateksowe 30 – 35 cm /  7 zł ( balon, żel, hel, wstążka )

Balony foliowe okrągłe bądź serca 45 cm /  20 zł ( balon, hel, wstążka )

Balony foliowe postacie 60-100 cm /  27 zł – 35 zł ( balon, hel, wstążka )

Do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością oraz dbałością o detale gdyż zadowolenie klienta jest dla nas najlepszą wizytówka i reklamą.

U nas zamówisz balony z helem bez konieczności wcześniejszej wizyty – po omówieniu szczegółów odbierają Państwo gotowe zamówienie 🙂

Jako jedyni w Poznaniu dajemy możliwość odbioru zamówień przez 7 dni w tygodniu od 7 do 23.

Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość dowozu pod wskazany adres.

 

 Serdecznie Zapraszamy !

  – Baloniarnia –  

Zadzwoń